مشاوره و سفارش

انواع بطری شیشه ای

این روزها کاربرد بطری آب جز مواردی است که علاوه بر مصارف خانگی، برای ورزشکاران و دانش آموزان و همین طور استفاده آن در روزهای گرم تابستان، اهمیت زیادی دارد. اگرچه این اقلام خیلی مورد توجه قرار نمی گیرند ولی از آن جایی که برای نگهداری آب و سایر نوشیدنی ها کاربرد دارند، باید از انواع با کیفیت آن استفاده کرد

۴f8be331-6ec3-4265-b537-5ac6b381d999
۰۱۰

انواع جار شیشه ای

جارها در تنوع مختلفی به بازار عرضه می شوند اما بسیاری از مشتریان به دنبال این موضوع بوده که این ظروف بسته بندی را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت خریداری کنند.
شما می توانید این محصول را از تولید کننده ها و عرضه کننده های مختلف خریداری کنید. در این سایت انواع جار شیشه ای با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

انواع آینه دکوراتیو

خانه بدون حضور آینه، خانه نمی‌شود. همه‌ی ما هرروز با آینه سروکار داریم. حتی اگر سرمان بسیار شلوغ باشد یک نیم‌نگاهی به آن می‌اندازیم و تغییرات چهره و ظاهر خود را با دقت بررسی می‌کنیم. آینه یکی از پرکاربردترین وسیله‌های هر خانه به شمار می‌آید و در فضاهای گوناگونی به کار گرفته می‌شود.

آینه-دکوراتیو-سایان-هوم-مدل-CA07-سایز-۱۷۰

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آینه دکوراتیو-سفارشیموجودتماس بگیرید
جار و بطری شیشه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه آرتان شیشه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آینه دکوراتیو و جار و بطری شیشه ای  آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آرتان شیشه

مریم نوروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید