بازار تولید جار شیشه ای دسته دار

بسته بندی مواد غذایی مختلف علاوه بر این که در ماندگاری آنها موثر است تاثیر قابل توجهی در میزان فروش آنها نیز دارد. جار شیشه ای در نگه داری انواع مواد غذایی از قبیل مربا، عسل، سس و غیره می باشد که معمولاً در حجم های ۸۰ تا ۳۵۰ سی سی و گاه تا ۱۰۰۰ سی سی تولید می شوند. بازار تولید جار شیشه ای دسته دار به عنوان یکی از انواع مختلف این محصول آن را در حجم های مختلف ارائه کرده است و خریداران می ‌توانند برای تهیه این محصول از بازار به طور مستقیم با تولید کننده آن ارتباط برقرار کنند.

بازار تولید جار شیشه ای دسته دار

نحوه تولید جار شیشه ای دسته دار

نحوه تولید جار شیشه ای دسته دار

انواع مختلف جار شیشه از مواد اولیه یعنی شن و ماسه، سیلیس، خاکستر و سنگ آهک ساخته می شوند این مواد در نسبت های مناسب با هم ترکیب شده و جهت ساخت انواع مختلف جار شیشه ای دسته دار مورد استفاده قرار می گیرند. در این ترکیب حدود ۴۰ درصد سیلیس وجود دارد که نقش قابل توجهی در استحکام جار ایفا می ‌کند.

نحوه تولید این محصول به این شکل است که مواد اولیه را به خوبی با هم مخلوط کرده و تحت دمای ۲۷۳۰ درجه فارنهایت در کوره ذوب می کنند در صورت استفاده از ضایعات شیشه دمای ذوب کمتر از این مقدار می باشد. این دما باعث می شود که مخلوط همگنی از این مواد ایجاد شود که در نهایت می توان با ریختن آنها در قالب مخصوص جار شیشه ای دسته دار آن را به تولید کرد.

قالب مورد استفاده در برای جار در اشکال مختلفی تولید می شود و از نظر تنوع محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. پس از ریختن مواد مذاب در قالب، جار شیشه ای تشکیل شده و پس از خنک شدن تدریجی قالب را از آن جدا می کنند تا پس از حذف زوایای اضافی آماده عرضه به بازار مصرف شود.

قیمت انواع جار شیشه ای دسته دار

قیمت انواع جار شیشه ای دسته دار انواع مختلف جار شیشه های دسته دار در اشکال و ابعاد مختلف با ظرفیت های گوناگون توسط تولید کننده این محصول ارائه می ‌شوند. قیمت جار شیشه ای رابطه مستقیمی با ابعاد، ضخامت و کیفیت آن دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب به جای مواد بازیافتی می ‌تواند در قیمت اجاره شیشه‌ای دسته دار تاثیرگذار باشد همچنین انواع رنگی این محصول دارای قیمت متفاوتی با نوع ساده و شفاف آن دارند.

برای اطلاع از قیمت انواع این محصول می توان با تولید کننده آن به طور مستقیم ارتباط برقرار کرد و اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت این محصولات را جویا شد. خرید این محصول به صورت عمده برای خریداران ارزان تر خواهد بود و می توانند جهت استفاده در کارخانه های بسته بندی و صادرات به دیگر کشورها از آن استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما