شیشه قهوه

شیشه قهوه :خط تولید انواع جارهای متعدد بقدری سرعت گرفته، که این روزهای مدل های متعددی از آن را در بازار می بینیم و وابسته به نیاز و استفاده ای که داریم، یکی از آن ها را خریداری می نماییم. در میان این تنوع بی نظیر همیشه شیشه قهوه در قیاس با سایرین چشم بینندگان را به خود جذب می کند. البته حضور این شیشه ها همیشه در بازار به دو صورت بوده که به قرار زیر است:

  • شیشه هایی که توسط کارخانه های تولید بطری شیشه ای، به کارخانه های بسته بندی قهوه ارسال می گردند
  • جار شیشه ای فانتزی و یا غیره که با هدف تزیین در آشپزخانه منزل و یا کافه رستوران ها توسط اشخاص مصرف کننده خریداری می شوند

بیشتر بخوانید: تولید ظروف شیشه ای سفارشی

انواع شیشه قهوه

کارخانه و یا کارگاه تولید بطری شیشه ای، توانسته اند نمونه های زیادی را به جهت نگهداری انواع دانه و پودر قهوه های مختلف روانه بازار سازد. این شیشه ها در قالب های مختلفی اعم از مکعبی، خمره ای، شش گوش، بیضی، هشت ضلعی، ساده، طرح دار، دایره ای و … می باشند که نوع شفاف آن بالاترین امتیاز را در روند سفارش مشتریان متعدد دارد. تولید کننده بطری شیشه ای تصمیم دارد تا با این روند، مصرف کننده قهوه کمتر به چالش بکشاند و شرایطی را برای او ایجاد سازد تا بتواند محتویات داخلی آن را به طور کامل وارسی کند.

اما این موضوع که چرا کارخانه تولید شیشه قهوه بر این  متریال اسرار می ورزد، این موضوع است که مواد بکار رفته در آن امکان تلفیق با دانه و پودر قهوه را نداشته و در طعم و رنگ آن تغییری ایجاد نمی سازد.

ویژگی های شیشه قهوه بی نقص

شیشه قهوه بعد از ترخیص کارخانه قرار است مسافت زیادی را بپیماید تا به محل فروش یا همان دست واسطه برسد، از همین رو می بایست صاحب استحکام کافی باشد. این جارها قرار است مضاعف بر استحکام کافی در برابر هر گونه خط و خش و ضربه به میزان کافی دارای زیبایی و جذابیت باشد تا در صورت چیدمان روی کانتینر یا جایگاه بار قهوه تصویری زیبا از دانه های محصول را به نمایش بگذارد. از همین رو مجموعه ای در این روند موفق می گردد تا نیاز مشتری را در همه ابعاد پاسخ دهد که تمام فاکتورهای ذکر شده را مضاعف بر قیمت مناسب اعمال نماید.

جار شیشه ای در نگهداری قهوه

کارخانه تولید بطری شیشه ای

تقاضا در این حوزه به جهت موفقیت در خرید یک محصول با کیفیت با قیمتی ارزان از سوی همه ی مشتری ها موجب گشته تا هر روز رقابت در این حوزه تنگاتنگ شود. در پایتخت نیز کارگاه ها و کارخانه های زیادی در حال فعالیت در زمینه تولید بطری شیشه ای می باشند که آرتان شیشه را در صدر خود جای داده اند.

مجموعه آرتان شیشه با تکیه بر کادری مجرب و سیستم تولید پیشرفته و درجه گام قدرتمندی را در حوزه تولید بطری ترشی، بطری شیشه ای رنگی، جار عسل، شیشه عسل صادراتی و بالاخص شیشه قهوه برداشته و موفق به صعودی گشتن نمودار فروش این محصولات با تکیه بر کیفیت و زیبایی قابل توجهشان گشته است.

بیشتر بخوانید: جار شیشه ای رنگی

آیا روند تولید شیشه قهوه با سایر محصولات متفاوت است؟

البته که در تولید همه محصولات شیشه ای باید دقت ویژه ای به خرج داده شود تا توانایی نگهداری و حفظ کیفیت محتوای داخلی را به شکل تمام و کمال دارا باشد. برای مثال می بایست شیشه های مربا به گونه از خط تولید عبور کنند که علاوه بر زیبایی دارای استحکام کافی و درب مناسب و منطبق بر بدنه باشند. بدین ترتیب که از ورود هر حشره موزی به درون آن یا نشت مربا به بیرون جار جلوگیری شود.

اما شیشه های قهوه همیشه شرایط فاخر و ویژه تری را دارا بوده و علاوه بر ایران در بسیاری از سایر کشورها چون چون عمارات به عنوان کشور همسایه شمار مصرف کنندگان زیادی به خود اختصاص می دهد. از همین رو زمانی می تواند مسیر یک تولید کننده را برای ورود به عرصه صادرات هموار ساز که علاوه بر دارای بودن محتویات داخلی صاحب کیفیت،  با ظاهری جذاب تصویری بی نظیر را برای خریدار به رخ بکشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما