جار شیشه ای کوچک بزرگ ارزان

جالب است بدانید که امروزه ایرانیان در تولید شیشه های کوچک بزرگ و ظروف کریستالی که بسیار مورد  استفاده  قرار می گیرد تجربه زیادی دارند و فیمت این شیشه ها ارزان تر از بقیه محصولات است این شیشه به عنوان نگهداری انواع غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و جار های شیشه ای در انواع مختلف مانند بطری های لوبیا وجود دارد که به شکل های مختلف مانند چهارگوش استوانه ای چند وجهی و در اندازه های مختلف و از نظر ظرفیت مواد ذخیره سازی در داخل خود.

جار شیشه در رنگ های متنوعی است و همچنین از این نوع محصول به عنوان مکانی برای لوبیا شفاف استفاده می شود.

اما بسیاری از مردم نیز-که در کنار سماور قرار می گیرند به عنوان یک پای سماور در کنار سماور و جلوه ای بسیار زیبا به اشپزخانه خود می دهند و استفاده از این جار شیشه ای برای بسته بندی مربا بسیار مفید است زیرا از قالب مربا پذیرایی استفاده می شود.

 

 

جار شیشه ای کوچک

اگر مراقب باشید بسیاری از افراد از جار های کوچک شیشه ای و ظروف رنگی زیادی در خانه های خود استفاده می کنند زیرا جای کمتری دارند, این نوع شیشه ها در خانه های مادربزرگ برای نوه های کوچک خود از قدیم بوده است، این نوع شیشه ها مرسوم بوده و طرفداران زیادی داشته است.

این نوع شیشه در اندازه های مختلف مانند استوانه ای کوچک بزرگ کوتاه بلند و اشکال مختلف مربع شش ضلعی گرد هشت ضلعی و غیره تولید می شود. از جار شیشه به عنوان نگهدارنده غذا استفاده می شود زیرا از پوسیدگی و کپک زدن جلوگیری می کند.

زیرا خرید گلدان ارزان تر است این جار شیشه یکی از پرکاربردترین وسایل برای نگهداری مواد غذایی مانند حبوبات, مربا, ترشی و همچنین انواع غذاها است جالب است بدانید که از این نوع محصول می توان برای نگهداری عسل در دوران باستان نیز برای ذخیره عسل از این شیشه ها استفاده کرد.

جار شیشه ای کوچک

جار شیشه ای بزرگ

شاید برایتان جالب باشد که در بعضی مواقع بیشتر انسانها از ظروف سفالی و پلاستیکی برای نگهداری مواد غذایی خود استفاده می کردند اما امروزه با پیشرفت انسان ها استفاده از ظروف شیشه ای بزرگ شده در دو جنس موجود در بازار عرضه می شود که پلاستیکی و شیشه ای است.

جار شیشه مقاومت مکانیکی بالایی دارد و در برابر ضربه های کوچک مقاوم است اما شیشه پلاستیکی نیز عملکردهای خود را دارد, از جار شیشه نیز به عنوان نگهداری ادویه استفاده می شود, تفاوت دیگر شیشه فعلی و پلاستیک این است که شش قلیان تغییر رنگ نمی دهد, اما اگر جار پلاستیکی غذای رنگی یا هر نوع غذای رنگی در ارمن ریخته شود.

جار های شیشه ای نیز در رنگ های مختلف تولید می شوند و درب  جار های شیشه ای در طرح های مختلف هستند و نوع دیگری از جارهای شیشه ای طراحی الماس است که در مقایسه با سایر طرح های شیشه ای بسیار زیبا و محبوب است.

جار شیشه ای بزرگ

جار شیشه ارزان

امروزه در بازارهای تهران یا فروشندگان دست ظروف شیشه ای ساخته شده از شیشه ارزان فروخته می شود جاراین شیشه های ساخته شده از سودا و که می تواند استریل شود شاید برای شما جالب باشد که از شیشه جار و جعبه پلاستیکی در لابراتوار تحقیقات شیمی درمانی استفاده می شود.

به دلیل استحکام بالای شیشه ارمن انواع مختلفی از جرثقیل ها با یک بطری شیشه ای پلاستیکی از این نوع محصول برای نگهداری رب گوجه فرنگی استفاده می شود فروشندگان ادویه نیز از این نوع محصول استفاده می کنند بسیاری از خانم ها برای نگهداری لوازم جانبی  محصولاتشان از جار شیشه ای استفاده می کنند جار شیشه ای در اشکال مختلف مانند حلزون، زنبور عسل، طراحی، اسکلت، گلابی،  کوزه ای، قلبی،  ستاره ای و  گلدانی طراحی شیشه ای مورد تایید وزارت بهداشت به همین دلیل برای استفاده از این نوع از محصول در خرید بدون شک جار شیشه از حجم ۴۰ سی سی تا ۱۰ لیتر می باشد تولید شده.

 

خرید و فروش جار شیشه ای

به ندرت اگر نگران شکستن جار های شیشه ای هستید جالب است بدانید که ظرف شیشه ای و ظروف استوانه ای پلاستیکی را می توان روی خود نصب کرد اغلب عروس  یخچال خود را زیباتر از جار های شیشه ای برای غذایشان درست می کنند مانند جیل ترشی مربا عسل زیتون برای داشتن یک یخچال زیبا و لوکس استفاده کنید, جار شیشه ای وزن بسیار کمی دارد و در برابر سقوط و شکستن از ارتفاع کوتاه مقاومت بالایی دارد زیرا ارمنه سبک باعث می شود که شما بتوانید جار شیشه را به راحتی حمل کنید به همین دلیل استفاده از جار شیشه باعث می شود محصولات غذایی شما با بسته بندی بسیار شیک به دلیل قیمت مقرون به صرفه باشد.

خرید و فروش جار شیشه ای

قیمت جار شیشه

همانطور که در تفاسیر فوق از مزایای شیشه و پلاستیک جار, شاید برای شما سوال در مورد قیمت جار و شیشه پلاستیکی و ظروف بسته بندی چه تفاوتی دارد جار شیشه به دلیل استحکام بالا, قیمت شیشه بیشتر شیشه پلاستیکی است, دهانه جار شیشه بسیار گسترده است, و به همین دلیل شما می توانید انواع کمپوت ها از جمله کمپوت گیلاس, کمپوت گلابی, کمپوت سیب و کمپوت های دیگر اگر می خواهید از این نوع شیشه استفاده کنید شیشه و یا خرید.

شما می توانید از طریق مجموعه ما که این نوع محصول را تولید و عرضه می کند به صورت عمده خرید کنید و از طریق پر کردن فرم نظر با مشاوران و کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند تا شما را در خرید یا تجارت این نوع محصول راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما